trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 19:37 | |
Křížová | 19:40 | |
Správa sociálního zabezpečení | 19:41 | |
Pod Konvářkou | 19:42 | |
Pod Děvínem | 19:43 | |
Zlíchov | 19:44 | |
Hlubočepy | 19:45 | |
Na Srpečku | 19:46 | |
Michnovka | 19:46 | |
V Uličce | 19:47 | |
Nádraží Hlubočepy | 19:48 | |
Slivenecká | 19:50 | |
Dreyerova | 19:51 | |
Chaplinovo náměstí | 19:53 | |
Poliklinika Barrandov | 19:54 | |
Štěpařská | 19:55 | |
Nový Slivenec | 19:57 | |
V Remízku | 19:57 | |
Smaragdová | 19:58 | |
Návětrná | 20:00 | |
K Holyni | 20:01 | |
Slivenec | 20:02 | |
U Křížku | 20:04 | |
Frančíkova | 20:05 | |
Za Chalupami | 20:06 | |
Lochkov | 20:07 | |
K Cikánce | 20:09 | |
Cementárna Radotín | 20:10 | |
V Sudech | 20:11 | |
Safírová | 20:12 | |
Prvomájová | 20:13 | |
Nádraží Radotín | 20:20 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost