trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 12:26 | |
Terminál 2 | 12:28 | |
Schengenská | 12:29 | |
U Hangáru | 12:31 | |
Terminál 3 | 12:34 | |
K Letišti | 12:35 | |
Dědina | 12:37 | |
Nová Šárka | 12:38 | |
Divoká Šárka | 12:39 | |
Nádraží Veleslavín | 12:46 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost