trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 18:56 | |
Terminál 2 | 18:58 | |
Schengenská | 18:59 | |
U Hangáru | 19:01 | |
Terminál 3 | 19:04 | |
K Letišti | 19:05 | |
Dědina | 19:07 | |
Nová Šárka | 19:08 | |
Divoká Šárka | 19:09 | |
Nádraží Veleslavín | 19:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost