trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 13:56 | |
Terminál 2 | 13:58 | |
Schengenská | 13:59 | |
U Hangáru | 14:01 | |
Terminál 3 | 14:04 | |
K Letišti | 14:05 | |
Dědina | 14:07 | |
Nová Šárka | 14:08 | |
Divoká Šárka | 14:09 | |
Nádraží Veleslavín | 14:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost