trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 10:56 | |
Terminál 2 | 10:58 | |
Schengenská | 10:59 | |
U Hangáru | 11:01 | |
Terminál 3 | 11:04 | |
K Letišti | 11:05 | |
Dědina | 11:07 | |
Nová Šárka | 11:08 | |
Divoká Šárka | 11:09 | |
Nádraží Veleslavín | 11:16 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost