trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Spořilov | 14:12 | |
Hlavní | 14:13 | |
Spořilov | 14:14 | |
Severozápadní | 14:15 | |
Depo Kačerov | 14:16 | |
V Zápolí | 14:17 | |
Pekárenská | 14:18 | |
Vyskočilova | 14:20 | |
Brumlovka | 14:21 | |
Budějovická | 14:23 | |
Krčská | 14:24 | |
Na Strži | 14:25 | |
Nové Podolí | 14:26 | |
Pod Pekařkou | 14:27 | |
Za Skalkou | 14:28 | |
Dvorce | 14:29 | |
Lihovar | 14:35 | |
Smíchovské nádraží | 15:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost