trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Spořilov | 11:27 | |
Hlavní | 11:28 | |
Spořilov | 11:29 | |
Severozápadní | 11:30 | |
Depo Kačerov | 11:31 | |
V Zápolí | 11:32 | |
Pekárenská | 11:33 | |
Vyskočilova | 11:35 | |
Brumlovka | 11:36 | |
Budějovická | 11:38 | |
Krčská | 11:39 | |
Na Strži | 11:40 | |
Nové Podolí | 11:41 | |
Pod Pekařkou | 11:42 | |
Za Skalkou | 11:43 | |
Dvorce | 11:44 | |
Lihovar | 11:50 | |
Smíchovské nádraží | 12:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost