trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 06:54 | |
Lihovar | 06:56 | |
Přístaviště | 06:59 | |
Dvorce | 07:01 | |
Za Skalkou | 07:02 | |
Pod Pekařkou | 07:03 | |
Nové Podolí | 07:04 | |
Na Strži | 07:05 | |
Krčská | 07:06 | |
Budějovická | 07:08 | |
Brumlovka | 07:10 | |
Vyskočilova | 07:11 | |
Pod Dálnicí | 07:12 | |
V Zápolí | 07:14 | |
Depo Kačerov | 07:15 | |
Severozápadní | 07:16 | |
Spořilov | 07:17 | |
Hlavní | 07:18 | |
Sídliště Spořilov | 07:24 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost