trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 00:14 | |
Lihovar | 00:16 | |
Přístaviště | 00:19 | |
Dvorce | 00:21 | |
Za Skalkou | 00:22 | |
Pod Pekařkou | 00:23 | |
Nové Podolí | 00:24 | |
Na Strži | 00:25 | |
Krčská | 00:26 | |
Budějovická | 00:28 | |
Brumlovka | 00:30 | |
Vyskočilova | 00:31 | |
Pod Dálnicí | 00:32 | |
V Zápolí | 00:34 | |
Depo Kačerov | 00:35 | |
Severozápadní | 00:36 | |
Spořilov | 00:37 | |
Hlavní | 00:38 | |
Sídliště Spořilov | 00:40 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost