trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 10:32 | |
Lihovar | 10:34 | |
Přístaviště | 10:38 | |
Dvorce | 10:40 | |
Za Skalkou | 10:41 | |
Pod Pekařkou | 10:42 | |
Nové Podolí | 10:43 | |
Na Strži | 10:44 | |
Krčská | 10:45 | |
Budějovická | 10:47 | |
Brumlovka | 10:49 | |
Vyskočilova | 10:50 | |
Pod Dálnicí | 10:51 | |
V Zápolí | 10:53 | |
Depo Kačerov | 10:54 | |
Severozápadní | 10:55 | |
Spořilov | 10:56 | |
Hlavní | 10:57 | |
Sídliště Spořilov | 11:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost