trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Spořilov | 08:25 | |
Hlavní | 08:26 | |
Spořilov | 08:27 | |
Severozápadní | 08:28 | |
Depo Kačerov | 08:29 | |
V Zápolí | 08:30 | |
Pekárenská | 08:31 | |
Vyskočilova | 08:33 | |
Brumlovka | 08:34 | |
Budějovická | 08:36 | |
Krčská | 08:37 | |
Na Strži | 08:38 | |
Nové Podolí | 08:39 | |
Pod Pekařkou | 08:40 | |
Za Skalkou | 08:41 | |
Dvorce | 08:42 | |
Lihovar | 08:48 | |
Smíchovské nádraží | 09:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost