trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Spořilov | 13:27 | |
Hlavní | 13:28 | |
Spořilov | 13:29 | |
Severozápadní | 13:30 | |
Depo Kačerov | 13:31 | |
V Zápolí | 13:32 | |
Pekárenská | 13:33 | |
Vyskočilova | 13:35 | |
Brumlovka | 13:36 | |
Budějovická | 13:38 | |
Krčská | 13:39 | |
Na Strži | 13:40 | |
Nové Podolí | 13:41 | |
Pod Pekařkou | 13:42 | |
Za Skalkou | 13:43 | |
Dvorce | 13:44 | |
Lihovar | 13:50 | |
Smíchovské nádraží | 14:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost