trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Spořilov | 12:12 | |
Hlavní | 12:13 | |
Spořilov | 12:14 | |
Severozápadní | 12:15 | |
Depo Kačerov | 12:16 | |
V Zápolí | 12:17 | |
Pekárenská | 12:18 | |
Vyskočilova | 12:20 | |
Brumlovka | 12:21 | |
Budějovická | 12:23 | |
Krčská | 12:24 | |
Na Strži | 12:25 | |
Nové Podolí | 12:26 | |
Pod Pekařkou | 12:27 | |
Za Skalkou | 12:28 | |
Dvorce | 12:29 | |
Lihovar | 12:35 | |
Smíchovské nádraží | 12:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost