trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 13:47 | |
Lihovar | 13:49 | |
Přístaviště | 13:53 | |
Dvorce | 13:55 | |
Za Skalkou | 13:56 | |
Pod Pekařkou | 13:57 | |
Nové Podolí | 13:58 | |
Na Strži | 13:59 | |
Krčská | 14:00 | |
Budějovická | 14:02 | |
Brumlovka | 14:04 | |
Vyskočilova | 14:05 | |
Pod Dálnicí | 14:06 | |
V Zápolí | 14:08 | |
Depo Kačerov | 14:09 | |
Severozápadní | 14:10 | |
Spořilov | 14:11 | |
Hlavní | 14:12 | |
Sídliště Spořilov | 14:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost