trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 07:14 | |
Lihovar | 07:16 | |
Přístaviště | 07:19 | |
Dvorce | 07:21 | |
Za Skalkou | 07:22 | |
Pod Pekařkou | 07:23 | |
Nové Podolí | 07:24 | |
Na Strži | 07:25 | |
Krčská | 07:26 | |
Budějovická | 07:28 | |
Brumlovka | 07:30 | |
Vyskočilova | 07:31 | |
Pod Dálnicí | 07:32 | |
V Zápolí | 07:34 | |
Depo Kačerov | 07:35 | |
Severozápadní | 07:36 | |
Spořilov | 07:37 | |
Hlavní | 07:38 | |
Sídliště Spořilov | 07:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost