trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nebušice | 13:49 | |
K Noskovně | 13:50 | |
Škola Nebušice | 13:51 | |
Na Parcelách | 13:52 | |
Průhonský háj | 13:53 | |
Nad Habrovkou | 13:54 | |
Jenerálka | 13:55 | |
Korek | 13:56 | |
Kuliška | 13:57 | |
Kalinův mlýn | 13:58 | |
Na Mlýnku | 13:59 | |
Dolní Šárka | 14:00 | |
Šatovka | 14:01 | |
Žežulka | 14:02 | |
Břetislavka | 14:04 | |
V Podbabě | 14:06 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 14:07 | |
Nádraží Podbaba | 14:08 | |
Čínská | 14:09 | |
Dejvická | 14:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost