trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Písnice | 04:21 | |
Ke Březině | 04:22 | |
Lipovická | 04:23 | |
Sídliště Písnice | 04:24 | |
U Libušské sokolovny | 04:25 | |
Libuš | 04:26 | |
U Zvoničky | 04:27 | |
Jalodvorská | 04:28 | |
Tempo | 04:30 | |
Sídliště Krč | 04:31 | |
Zálesí | 04:32 | |
Nemocnice Krč | 04:33 | |
Kačerov | 04:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost