trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Palmovka | 13:48 | |
Balabenka | 13:50 | |
Novovysočanská | 13:52 | |
Balkán | 13:54 | |
Spojovací | 13:55 | |
Pod Táborem | 13:57 | |
Kolonie | 13:59 | |
Za Horou | 14:00 | |
Spolská | 14:01 | |
Sídliště Jahodnice | 14:02 | |
Jahodnice | 14:03 | |
Lomnická | 14:04 | |
Nádraží Dolní Počernice | 14:05 | |
Dolní Počernice | 14:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost