trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 17:46 | |
Lihovar | 17:48 | |
Serpentina | 17:52 | |
Barrandovská | 17:53 | |
Horní cesta | 17:54 | |
Filmové ateliéry | 17:55 | |
Filmové ateliéry | 17:56 | |
Slavínského | 17:57 | |
Geologická | 17:58 | |
Terasy | 17:59 | |
Lihovar | 18:02 | |
Smíchovské nádraží | 18:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost