trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 15:46 | |
Lihovar | 15:48 | |
Serpentina | 15:52 | |
Barrandovská | 15:53 | |
Horní cesta | 15:54 | |
Filmové ateliéry | 15:55 | |
Filmové ateliéry | 15:56 | |
Slavínského | 15:57 | |
Geologická | 15:58 | |
Terasy | 15:59 | |
Lihovar | 16:02 | |
Smíchovské nádraží | 16:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost