trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 14:16 | |
Lihovar | 14:18 | |
Serpentina | 14:22 | |
Barrandovská | 14:23 | |
Horní cesta | 14:24 | |
Filmové ateliéry | 14:25 | |
Filmové ateliéry | 14:26 | |
Slavínského | 14:27 | |
Geologická | 14:28 | |
Terasy | 14:29 | |
Lihovar | 14:32 | |
Smíchovské nádraží | 14:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost