trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 05:04 | |
Lihovar | 05:06 | |
Serpentina | 05:10 | |
Barrandovská | 05:11 | |
Horní cesta | 05:12 | |
Filmové ateliéry | 05:13 | |
Filmové ateliéry | 05:14 | |
Slavínského | 05:15 | |
Geologická | 05:15 | |
Terasy | 05:16 | |
Lihovar | 05:19 | |
Smíchovské nádraží | 05:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost