trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Březiněves | 20:42 | |
Skládka Ďáblice | 20:44 | |
Ďáblice | 20:45 | |
Kokořínská | 20:46 | |
Na Štamberku | 20:47 | |
U Spojů | 20:48 | |
Liběchovská | 20:49 | |
Květnová | 20:50 | |
Ďáblický hřbitov | 20:52 | |
Sídliště Ďáblice | 20:53 | |
Třebenická | 20:54 | |
Štěpničná | 20:55 | |
Ládví | 21:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost