trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Březiněves | 12:10 | |
Skládka Ďáblice | 12:12 | |
Ďáblice | 12:13 | |
Kokořínská | 12:14 | |
Na Štamberku | 12:15 | |
U Spojů | 12:16 | |
Liběchovská | 12:17 | |
Květnová | 12:18 | |
Ďáblický hřbitov | 12:20 | |
Sídliště Ďáblice | 12:21 | |
Třebenická | 12:22 | |
Štěpničná | 12:23 | |
Ládví | 12:27 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost