trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Březiněves | 20:12 | |
Skládka Ďáblice | 20:14 | |
Ďáblice | 20:15 | |
Kokořínská | 20:16 | |
Na Štamberku | 20:17 | |
U Spojů | 20:18 | |
Liběchovská | 20:19 | |
Květnová | 20:20 | |
Ďáblický hřbitov | 20:22 | |
Sídliště Ďáblice | 20:23 | |
Třebenická | 20:24 | |
Štěpničná | 20:25 | |
Ládví | 20:49 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost