trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Březiněves | 19:10 | |
Skládka Ďáblice | 19:12 | |
Ďáblice | 19:13 | |
Kokořínská | 19:14 | |
Na Štamberku | 19:15 | |
U Spojů | 19:16 | |
Liběchovská | 19:17 | |
Květnová | 19:18 | |
Ďáblický hřbitov | 19:20 | |
Sídliště Ďáblice | 19:21 | |
Třebenická | 19:22 | |
Štěpničná | 19:23 | |
Ládví | 19:49 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost