trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ďáblice | 11:23 | |
Kokořínská | 11:24 | |
Na Štamberku | 11:25 | |
U Spojů | 11:26 | |
Liběchovská | 11:27 | |
Květnová | 11:28 | |
Ďáblický hřbitov | 11:30 | |
Sídliště Ďáblice | 11:31 | |
Třebenická | 11:32 | |
Štěpničná | 11:33 | |
Ládví | 11:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost