trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ďáblice | 09:26 | |
Kokořínská | 09:27 | |
Na Štamberku | 09:28 | |
U Spojů | 09:29 | |
Liběchovská | 09:30 | |
Květnová | 09:31 | |
Ďáblický hřbitov | 09:33 | |
Sídliště Ďáblice | 09:34 | |
Třebenická | 09:35 | |
Štěpničná | 09:36 | |
Ládví | 09:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost