trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ďáblice | 06:20 | |
Kokořínská | 06:21 | |
Na Štamberku | 06:22 | |
U Spojů | 06:23 | |
Liběchovská | 06:24 | |
Květnová | 06:25 | |
Ďáblický hřbitov | 06:26 | |
Sídliště Ďáblice | 06:27 | |
Třebenická | 06:28 | |
Štěpničná | 06:29 | |
Ládví | 06:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost