trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Šimůnkova | 15:57 | |
Bojasova | 15:58 | |
Kobyliská střelnice | 15:58 | |
Poliklinika Čumpelíkova | 15:59 | |
Kobylisy | 16:02 | |
Služská | 16:03 | |
Písečná | 16:04 | |
Čimický háj | 16:05 | |
Dunajecká | 16:06 | |
Na Pazderce | 16:07 | |
Krakov | 16:09 | |
Zhořelecká | 16:10 | |
Sídliště Bohnice | 16:12 | |
Staré Bohnice | 16:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost