trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Šimůnkova | 12:57 | |
Bojasova | 12:58 | |
Kobyliská střelnice | 12:58 | |
Poliklinika Čumpelíkova | 12:59 | |
Kobylisy | 13:02 | |
Služská | 13:03 | |
Písečná | 13:04 | |
Čimický háj | 13:05 | |
Dunajecká | 13:06 | |
Na Pazderce | 13:07 | |
Krakov | 13:09 | |
Zhořelecká | 13:10 | |
Sídliště Bohnice | 13:12 | |
Staré Bohnice | 13:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost