trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Staré Bohnice | 09:45 | |
Sídliště Bohnice | 09:47 | |
Zhořelecká | 09:48 | |
Krakov | 09:49 | |
Na Pazderce | 09:50 | |
Dunajecká | 09:51 | |
Čimický háj | 09:52 | |
Písečná | 09:54 | |
Služská | 09:55 | |
Kobylisy | 09:56 | |
Poliklinika Čumpelíkova | 09:58 | |
Kobyliská střelnice | 09:59 | |
Bojasova | 10:00 | |
Šimůnkova | 10:01 | |
Šimůnkova | 10:02 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost