trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Šimůnkova | 21:28 | |
Bojasova | 21:29 | |
Kobyliská střelnice | 21:29 | |
Poliklinika Čumpelíkova | 21:30 | |
Kobylisy | 21:32 | |
Služská | 21:33 | |
Písečná | 21:34 | |
Čimický háj | 21:35 | |
Dunajecká | 21:36 | |
Na Pazderce | 21:37 | |
Krakov | 21:39 | |
Zhořelecká | 21:40 | |
Sídliště Bohnice | 21:42 | |
Staré Bohnice | 22:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost