trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Staré Bohnice | 14:23 | |
Sídliště Bohnice | 14:25 | |
Zhořelecká | 14:26 | |
Krakov | 14:27 | |
Na Pazderce | 14:28 | |
Dunajecká | 14:29 | |
Čimický háj | 14:30 | |
Písečná | 14:32 | |
Služská | 14:33 | |
Kobylisy | 14:34 | |
Poliklinika Čumpelíkova | 14:36 | |
Kobyliská střelnice | 14:37 | |
Bojasova | 14:38 | |
Šimůnkova | 14:39 | |
Šimůnkova | 14:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost