trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Šimůnkova | 13:57 | |
Bojasova | 13:58 | |
Kobyliská střelnice | 13:58 | |
Poliklinika Čumpelíkova | 13:59 | |
Kobylisy | 14:02 | |
Služská | 14:03 | |
Písečná | 14:04 | |
Čimický háj | 14:05 | |
Dunajecká | 14:06 | |
Na Pazderce | 14:07 | |
Krakov | 14:09 | |
Zhořelecká | 14:10 | |
Sídliště Bohnice | 14:12 | |
Staré Bohnice | 14:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost