trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Bohnice | 08:27 | |
Zhořelecká | 08:28 | |
Krakov | 08:29 | |
Na Pazderce | 08:30 | |
Dunajecká | 08:31 | |
Čimický háj | 08:32 | |
Písečná | 08:34 | |
Služská | 08:35 | |
Kobylisy | 08:36 | |
Poliklinika Čumpelíkova | 08:38 | |
Kobyliská střelnice | 08:39 | |
Bojasova | 08:40 | |
Šimůnkova | 08:41 | |
Šimůnkova | 08:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost