trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Tolstého | 08:04 | |
Bělocerkevská | 08:06 | |
Na Míčánkách | 08:07 | |
Kodaňská | 08:08 | |
Kavkazská | 08:09 | |
Koh-i-noor | 08:11 | |
Vršovický hřbitov | 08:13 | |
Bohdalec | 08:14 | |
Bohdalecká | 08:16 | |
Záběhlice | 08:17 | |
Pod Vinicí | 08:18 | |
V Korytech | 08:19 | |
U Lípy | 08:20 | |
Záběhlická škola | 08:22 | |
Topolová | 08:23 | |
Centrum Zahradní Město | 08:24 | |
Zahradní Město | 08:26 | |
Na Padesátém | 08:27 | |
Skalka | 08:49 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost