trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 10:47 | |
Terminál 2 | 10:48 | |
Schengenská | 10:49 | |
U Hangáru | 10:51 | |
Terminál 3 | 10:54 | |
K Letišti | 10:55 | |
Zličín | 11:05 | |
K Letišti | 11:13 | |
Terminál 3 | 11:14 | |
U Hangáru | 11:17 | |
Terminál 1 | 11:19 | |
Terminál 2 | 11:20 | |
Letiště | 11:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost