trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 17:47 | |
Terminál 2 | 17:48 | |
Schengenská | 17:49 | |
U Hangáru | 17:51 | |
Terminál 3 | 17:54 | |
K Letišti | 17:55 | |
Zličín | 18:05 | |
K Letišti | 18:13 | |
Terminál 3 | 18:14 | |
U Hangáru | 18:17 | |
Terminál 1 | 18:19 | |
Terminál 2 | 18:20 | |
Letiště | 18:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost