trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 17:02 | |
Terminál 2 | 17:03 | |
Schengenská | 17:04 | |
U Hangáru | 17:06 | |
Terminál 3 | 17:09 | |
K Letišti | 17:10 | |
Zličín | 17:20 | |
K Letišti | 17:28 | |
Terminál 3 | 17:29 | |
U Hangáru | 17:32 | |
Terminál 1 | 17:34 | |
Terminál 2 | 17:35 | |
Letiště | 17:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost