trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 07:03 | |
Terminál 2 | 07:04 | |
Schengenská | 07:05 | |
U Hangáru | 07:06 | |
Terminál 3 | 07:09 | |
K Letišti | 07:10 | |
Zličín | 07:20 | |
K Letišti | 07:28 | |
Terminál 3 | 07:29 | |
U Hangáru | 07:32 | |
Terminál 1 | 07:34 | |
Terminál 2 | 07:35 | |
Letiště | 08:18 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost