trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 06:03 | |
Terminál 2 | 06:04 | |
Schengenská | 06:05 | |
U Hangáru | 06:06 | |
Terminál 3 | 06:09 | |
K Letišti | 06:10 | |
Zličín | 06:20 | |
K Letišti | 06:28 | |
Terminál 3 | 06:29 | |
U Hangáru | 06:32 | |
Terminál 1 | 06:34 | |
Terminál 2 | 06:35 | |
Letiště | 06:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost