trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 19:17 | |
Terminál 2 | 19:18 | |
Schengenská | 19:19 | |
U Hangáru | 19:21 | |
Terminál 3 | 19:24 | |
K Letišti | 19:25 | |
Zličín | 19:35 | |
K Letišti | 19:43 | |
Terminál 3 | 19:44 | |
U Hangáru | 19:47 | |
Terminál 1 | 19:49 | |
Terminál 2 | 19:50 | |
Letiště | 20:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost