trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 14:32 | |
Terminál 2 | 14:33 | |
Schengenská | 14:34 | |
U Hangáru | 14:36 | |
Terminál 3 | 14:39 | |
K Letišti | 14:40 | |
Zličín | 14:50 | |
K Letišti | 14:58 | |
Terminál 3 | 14:59 | |
U Hangáru | 15:02 | |
Terminál 1 | 15:04 | |
Terminál 2 | 15:05 | |
Letiště | 15:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost