trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 12:32 | |
Terminál 2 | 12:33 | |
Schengenská | 12:34 | |
U Hangáru | 12:36 | |
Terminál 3 | 12:39 | |
K Letišti | 12:40 | |
Zličín | 12:50 | |
K Letišti | 12:58 | |
Terminál 3 | 12:59 | |
U Hangáru | 13:02 | |
Terminál 1 | 13:04 | |
Terminál 2 | 13:05 | |
Letiště | 13:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost