trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 11:47 | |
Terminál 2 | 11:48 | |
Schengenská | 11:49 | |
U Hangáru | 11:51 | |
Terminál 3 | 11:54 | |
K Letišti | 11:55 | |
Zličín | 12:05 | |
K Letišti | 12:13 | |
Terminál 3 | 12:14 | |
U Hangáru | 12:17 | |
Terminál 1 | 12:19 | |
Terminál 2 | 12:20 | |
Letiště | 12:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost