trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 09:42 | |
Terminál 2 | 09:43 | |
Schengenská | 09:44 | |
U Hangáru | 09:46 | |
Terminál 3 | 09:49 | |
K Letišti | 09:50 | |
Zličín | 10:00 | |
K Letišti | 10:08 | |
Terminál 3 | 10:09 | |
U Hangáru | 10:12 | |
Terminál 1 | 10:14 | |
Terminál 2 | 10:15 | |
Letiště | 10:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost