trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 07:42 | |
Terminál 2 | 07:43 | |
Schengenská | 07:44 | |
U Hangáru | 07:46 | |
Terminál 3 | 07:49 | |
K Letišti | 07:50 | |
Zličín | 08:00 | |
K Letišti | 08:08 | |
Terminál 3 | 08:09 | |
U Hangáru | 08:12 | |
Terminál 1 | 08:14 | |
Terminál 2 | 08:15 | |
Letiště | 08:58 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost