trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 14:17 | |
Terminál 2 | 14:18 | |
Schengenská | 14:19 | |
U Hangáru | 14:21 | |
Terminál 3 | 14:24 | |
K Letišti | 14:25 | |
Zličín | 14:35 | |
K Letišti | 14:43 | |
Terminál 3 | 14:44 | |
U Hangáru | 14:47 | |
Terminál 1 | 14:49 | |
Terminál 2 | 14:50 | |
Letiště | 15:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost