trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 13:17 | |
Terminál 2 | 13:18 | |
Schengenská | 13:19 | |
U Hangáru | 13:21 | |
Terminál 3 | 13:24 | |
K Letišti | 13:25 | |
Zličín | 13:35 | |
K Letišti | 13:43 | |
Terminál 3 | 13:44 | |
U Hangáru | 13:47 | |
Terminál 1 | 13:49 | |
Terminál 2 | 13:50 | |
Letiště | 14:13 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost